MalayEnglish
 
           

fb flickr podomatic yt rss rssfeed

 

INTURA
85 User(s):
Search criteria
Search results

NorMahCheMeh (Nor Mah bt Che Meh)
Nor Mah bt Che Meh
04-4218321 ext 253
INTURA
Pendaftar I (Pentadbiran)
normah@intura.intan.my
aaziz (Abd. Aziz bin Yusof)
Abd. Aziz bin Yusof
04-4218321 ext 103
INTURA
Pegawai Program
aaziz@intura.intan.my
azhar (Hj Azhar bin Omar)
Hj Azhar bin Omar
04-4218321 ext 110
INTURA
Pegawai Program
azhar@intura.intan.my
habibah (Habibah bt Samsudin)
Habibah bt Samsudin
04-4218321 ext 212
INTURA
Pegawai Program
habibah@intura.intan.my
ahassan (Abu Hassan bin Abdul Rahman)
Abu Hassan bin Abdul Rahman
04-4218321 ext 105
INTURA
Pegawai Program
ahassan@intura.intan.my
azizah (Azizah bt Ismail)
Azizah bt Ismail
04-4218 321 ext 223
INTURA
Pegawai Pogram
azizah@intura.intan.my
zuky (Mohd Zuki bin Abd Rahman)
Mohd Zuki bin Abd Rahman
04-4218321 ext 203
INTURA
Pegawai Program
zuki@intura.intan.my
silawati (Nor Silawati binti Idris)
Nor Silawati binti Idris
04-4218321 ext 122
INTURA
Pegawai Program
silawati@intura.intan.my
linaakmal (LINA AKMAL BT MUSTAFA KAMAL)
LINA AKMAL BT MUSTAFA KAMAL
04-4218 321(116)
INTURA
PEGAWAI PROJEK (UNIT PENGURUSAN KEWANGAN)
linaakmal@intura.intan.my
rosilah (Rosilah bt Puteh)
Rosilah bt Puteh
04-4218321 ext 217
INTURA
Pegawai Program
rosilah@intura.intan.my